Prantsuse Polüneesia

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Prantsuse Polüneesia kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Prantsuse Polüneesias

 

Kui teie unistus on elada paradiisis, võiksite mõelda Prantsuse Polüneesias müüdava kinnisvara ostmisele. Prantsuse Polüneesia on Prantsusmaa ülemeredepartemang, kuhu kuulub üle 100 saare Vaikse ookeani lõunaosas ja mille pindala on üle 2000 km. Polüneesia jaguneb Austraali, Gambieri, Markiiside, Seltsi ja Tuamotose saarestikeks. Saari iseloomustavad valge ja musta liivaga rannad, mäed, karmid äärealad ja erakordsed kosed.

Papeete on pealinn. See asub Tahiti saarel Windwardi saarte haldusalas, mille halduspealinn on Papeete.

Bora Bora on väike saar Vaikse ookeani lõunaosas, asub Tahitist loodes Prantsuse Polüneesias. See on ümbritsetud väikeste liivarandade ja türkiissinise veega laguuniga, mida kaitsevad korallrahud, see on kuulus sukeldumise ja luksuskuurortide poolest.

Neile, kes seda saavad endale lubada, on Bora Bora kinnisvaraturg jõukuse kõrgpunktis. Kui unistate omada Prantsuse Polüneesias, eriti Bora Boras, müügiks olevat kinnisvara, peate võtma palju aega, kuna Prantsuse Polüneesias on kinnisvaraprotsess üsna keeruline. Kuid tasu selliste jõupingutuste eest oleks kinnisvara omamine maailma ilusaimal saarel.

Bora Boras kinnisvara omamiseks on kõigi välisinvesteeringute jaoks vaja Prantsuse Polüneesia valitsuse luba. Enamasti kiidab valitsus investeeringu suurema tõenäosusega heaks, kui projekt on seotud ettevõtlusega ja loob ruumidele head töövõimalused.

Kui soovite osta kinnisvara müügiks Prantsuse Polüneesias ja eriti Tahitis, on see ideaalne, seda peetakse Vaikse ookeani kuningannaks.

Suur saar, kus elab üle 70% elanikkonnast, jääb reisijate poolt tähelepanuta. Kuid see on suur viga. Ainus Prantsuse Polüneesia tõeline "linn" Papeete võib olla tore koht avastamiseks ja kust otsida Prantsuse Polüneesias müüdavaid kinnisvara.

Teine Prantsuse Polüneesias müüdavate kinnisvara ostukoht on Fakarava, mida tuntakse maailmalõpuna.

UNESCO biosfääri kaitsealal asuv Fakarava on Prantsuse Polüneesia üks paremini hoitud saladusi, nii et kiirustage siia. Suur korallide atoll pakub palju enamat kui lihtsalt maailmatasemel sukeldumist.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB